Performans Değerlendirmenin Sağladığı FaydalarOperasyonel MaliyetOperasyonel Maliyetinin En Aza İndirgenmesi

Tüm performans değerlendirme sürecini tek bir noktadan operasyonel maliyeti en aza indirgeyip bunun yanında zamandan da kazanmanıza olanak sağlamaktadır.


Analiz ve RaporlamaDetaylı Analiz ve Raporlama

Detaylı analiz ve raporlama konusunda şirket bünyesinde bulunan çalışanları performans değerlendirmelerini gerçekleştirmek artık çok kolay. Verileri doğru bir biçimde sisteme işledikten sonra yapmanız gereken tel şey hangi raporu istediğinize karar vermek.


insan hatasıHatanın Ortadan Kaldırılması

Perfomans değerlendirme ile şirket içerisinde yapılan yalnış değerlendirmelerin tümüne bir son verilip, doğru değerlendirmenin oluşmasına zemin hazırlanmaktadır.


BulutBulut Altyapı Sayesinde Erişim Kolaylığı

Raporlara ulaşabilmek için sadece masa başında olmanıza gerek yok! Mobil entegrasyonlu web yazılımı sayesinde performans yönetimi sistemine bilgisayar, tablet ve mobil cihazların tamamından erişebilirsiniz. Kurum içi ve kurum dışı süreçlerin tamamına tek bir tık ile ulaşabilirsiniz.


Kurumsal HafızaKurumsal Hafıza

Şirket bünyesinde çalışanların tüm performans değerlendirmelerini tek bir sistem üzerinde toplanmasıyla kurumsal hafızanın ortaya çıkmasına olanak sağlanıyor.