Performans Değerlendirmenin Özellikleri



Uyarlama



İsteğinize Göre Uyarlanabilir

Süreçlerinizi yazılıma uydurmak yerine yazılımımızı süreçlerinize uyduruyoruz. Özel yazılım olarak hazırladığımız ürünümüz, paket programların aksine sizin ihtiyacınıza göre şekillendirilebilir ve halihazırdaki sistemlerinize entegre edilebilir.


Organizasyon Yapısı



Organizasyon Yapısı

Organizasyonunuzun yapısı ne kadar komplike olursa olsun, birkaç dakika içerisinde şirketinize ait hiyerarşiyi tanımlayabilir ve organizasyon yapınızın geçmiş ve günümüzdeki halini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.


Hedef Bazlı Performans



Hedef Bazlı Performans Yönetimi

Organizasyonun hedeflerini ve gereksinimleri departmanlara ya da bireylere efektif bir şekilde dağıtabilir ve yönetebilirsiniz. Balanced Scorecard özelliği sayesinde hedef türü ve ağırlıklarını belirleyebilir, bu doğrultuda puanlama,izleme, geri bildirim ve hareket planı gibi bir organizasyon için olmazsa olmaz denebilecek kriterleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.


Yetkinlik Bazlı Performans



Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi

Organizasyonun ileri seviyelere çıkmasındaki en önemli etmenlerden olan Yetkinlik Yönetimi sayesinde yetkinlik tanımlama ve ölçme gibi birçok karmaşık düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda İK Danışmanımızın sizin için hazırlayacağı soru seti sayesinde 1 gün gibi kısa bir sürede yetkinlik değerlendirme süreceğini tamamlayabilirsiniz.


Müşteri Memnuniyeti



Müşteri Memnuniyeti ( İç – Dış)

Çalışanların gerek kurum içi (iç müşteri) gerekse kurum dışı (dış müşteri) verdiği hizmetin performansını çalışan performans değerlendirmesine dahil edebilirsiniz. Özellikle destek veya satış birimlerinde önemli bir yer tutan müşteri memnuniyetini ölçebilir ve çalışanın performans puanına dahil etme imkanı sağlamaktadır .



Performans Raporu



Yönetici Raporları

Novartz’ın sunduğu gelişmiş raporlama araçları sayesinde organizasyonun güçlü ya da geliştirilmesi gereken yönlerini rahatlıkla görebilir, karşılaştırma raporları ile karar destek mekanızmanızı güçlendiririken, tarihsel raporlar sayesinde değişimi izleyebilirsiniz.